ул. Базарная 38 ул. Разумовская 10/12

ОРТОПЕДИЧЕСКИЕ МАТРАСЫ AMERICAN DREAM В ОДЕССЕ

ОРТОПЕДИЧЕСКИЙ МАТРАС AMERICAN DREAM FRANKLIN в Одессе от магазина «Оникс»
Выберите размер      I    Цена        &n..

9507.00 грн.

ОРТОПЕДИЧЕСКИЙ МАТРАС AMERICAN DREAM LINCOLN в Одессе от магазина «Оникс»
Выберите размер      I    Цена         ..

10458.00 грн.

ОРТОПЕДИЧЕСКИЙ МАТРАС AMERICAN DREAM HAMILTON в Одессе от магазина «Оникс»
Выберите размер      I    Цена         ..

11979.00 грн.

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Сертифікати якості продукції

Вся продукція компанії ЕММ обов'язково проходить перевірку в державних органах (Госпродпотребслужба - Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів) на підтвердження безпеки продукції для життя і здоров'я людини, а також її відповідність вимогам гігієнічних норм і ГОСТам. В результаті проведення спеціальних досліджень (радіологічних, токсикологічних, мікробіологічних, санітарно-хімічних, фізико-хімічних і т. Д.) Видається санітарно-епідеміологічної експертизи (також його ще називають гігієнічний сертифікат або висновок СЕС), що підтверджує безпеку продукції


Сертификаты


Колекція ортопедичних матраців American Dream призначена для тих, хто любить сміливі рішення в дизайні інтер'єру та віддає перевагу сну на високих матрацах. Працюючи над створенням цієї колекції, дизайнери та технології «ЕММ» вивчали модні тенденції в оформленні спальні американських споживачів. Накопичений досвід втілився у трьох моделях колекції American Dream, які покликані дарувати максимальний затишок та зручність під час відпочинку.

Особливості моделей колекції

  • Багатошаровий чохол, зшитий з тканини з високим вмістом віскози, з оригінальним малюнком, еластичною піною та терморегулюючим волокном. Матеріал чохла містить натуральні волокна каліфорнійської віскози високої якості, що робить чохол міцним та тактильно приємним. Еластична піна у поєднанні з терморегулюючими волокнами у будь-яку пору року створює комфортний температурний режим для сну.
  • Двохрівневий пружинний блок Duplex Spring System. Розробка американських вчених у галузі товарів для сну. Перший блок надає ортопедичну підтримку всьому тілу сплячої людини. Другий блок служить основою та амортизацією при перевертаннях на матраці. Особливістю цієї пружинної системи є безшумність, високі ортопедичні характеристики, здатність витримувати великі навантаження.
  • Ортопедична піна Top Comfort. Нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал, який добре пропускає повітря та зберігає пружність протягом усього періоду експлуатації виробу.

Огляд модельного ряду матраців American Dream від «ЕММ»

  • Franklin - ортопедичний матрац висотою 37 см з необмеженим навантаженням на одне спальне місце. Це означає, що незалежно від того, хто спатиме на цьому виробі - струнка і тендітна дівчина або сильний чоловік атлетичної статури, комфортний відпочинок гарантований. В основі цієї моделі – пружинний блок Duplex Spring System, який забезпечує ортопедично правильну підтримку хребта. Як м'який і комфортний шар виробник застосовує ортопедичну піну Top Comfort.
  • Hamilton – відмінність цієї моделі від попередньої полягає у використанні шару піни підвищеної комфортності із 3D-прорізами Top Comfort Plus. Завдяки її використанню у складі матрацної продукції здійснюється точкова ортопедична підтримка хребта. Ідеально комфортний сон гарантований незалежно від пози людини. Висота моделі Hamilton – 36 см.
  • Lincoln – матрац, в якому вдало поєднуються два види пружинних блоків – Duplex Spring System та незалежні міні-пружини Lux Comfort. Завдяки особливій будові та невеликому розміру міні-пружини більш чутливі та забезпечують високу точкову еластичність. Їх застосування допомагає зняти напругу та втому з м'язів спини.

Гарантія на весь модельний ряд колекції American Dream складає 18 місяців. Рекомендований термін експлуатації – 10 років. Висока якість продукції підтверджена сертифікатами та висновками санітарно-епідеміологічної служби.


Матеріали
Тканина з каліфорнійською віскозою та системою Thermo Balance
Тканина з каліфорнійською віскозою та системою Thermo Balance

Чохол матраца – унікальна багатошарова система комфортності, що складається із віскозної тканини з оригінальним малюнком, еластичної піни та терморегулюючого волокна.

Тканина чохла містить натуральні волокна каліфорнійської віскози високої якості, що робить чохол міцним, делікатним та м’яким на дотик. Еластична піна в поєднанні з терморегулюючими волокнами в будь-яку пору року відмінно створює сприятливий температурний режим для сну з особливим відчуттям зручності та комфорту.

Пружинний блок Duplex Spring System
Пружинний блок Duplex Spring System

Інноваційний дворівневий пружинний блок – остання розробка американських вчених у галузі товарів для сну.

Перший блок надає оптимальну ортопедичну підтримку, що відповідає особливостям будови людського тіла. Другий блок слугує як основа та амортизація при рухах на матраці.

Пружинна система такого типу абсолютно безшумна, має високі ортопедичні характеристики, а також робить матрац стійким до великих навантажень.

Ортопедична піна Top Comfort
Ортопедична піна Top Comfort

Ортопедична піна Top Comfort – нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний матеріал, чудово пропускає повітря, не накопичує вологу і, найголовніше, – не втрачає пружність довгі роки.

Завдяки легкості та міцності піна Top Comfort створює абсолютно нові відчуття свободи та комфорту.

Піна підвищеної комфортності з 3D-прорізами Top Comfort Plus
Піна підвищеної комфортності з 3D-прорізами Top Comfort Plus

Ексклюзивність піни підвищеної комфортності Top Comfort Plus у 3D-прорізах ергономічної форми.

Завдяки цій технології здійснюється точкова ортопедична підтримка хребта.

Ідеально зручний сон гарантований незалежно від пози сплячої людини.

Незалежні міні-пружини Lux Comfort
Незалежні міні-пружини Lux Comfort

Lux Comfort – це блок «незалежних» міні-пружин, які здійснюють ортопедичну підтримку залежно від фізіологічних властивостей будови тіла людини.

Завдяки невеликому розміру такі пружини чутливіші та забезпечують високу точкову еластичність.

Використання цієї технології допомагає зняти напруження та втому з м’язів спини.