ул. Базарная 38 ул. Разумовская 10/12

ОРТОПЕДИЧЕСКИЕ МАТРАСЫ SLEEP&FLY FITNESS В ОДЕССЕ


Сертифікати якості продукції

Вся продукція компанії ЕММ обов'язково проходить перевірку в державних органах (Госпродпотребслужба - Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів) на підтвердження безпеки продукції для життя і здоров'я людини, а також її відповідність вимогам гігієнічних норм і ГОСТам. В результаті проведення спеціальних досліджень (радіологічних, токсикологічних, мікробіологічних, санітарно-хімічних, фізико-хімічних і т. Д.) Видається санітарно-епідеміологічної експертизи (також його ще називають гігієнічний сертифікат або висновок СЕС), що підтверджує безпеку продукції


Сертификаты


Здоровий спосіб життя, правильне харчування, турбота про фізичне та ментальне здоров'я — не просто модні слова, а невід'ємна частина життя. Про важливість фізичних навантажень та розумного підходу до харчування знають усі. Про вплив на здоров'я та настрій кількості та якості сну почали замислюватися не так давно. Те, з яким настроєм та самопочуттям ми зустрічаємо новий день, безпосередньо залежить від того, на чому спимо. Правильно підібраний матрац не менш важливий, ніж фізичні навантаження та збалансоване харчування. В асортименті українського виробника «ЕММ» представлена колекція ортопедичних матраців Sleep&Fly Fitness . Вона спеціально розроблена для активних споживачів, які люблять спорт та піклуються про себе.

У чому особливості цієї колекції?

  1. Тканина стрейч з високим вмістом віскози та системою Clima Balance.

Незнімний зовнішній матрацний чохол пошитий із бельгійського стрейчу. Завдяки збільшеному вмісту віскози (39 %) у складі тканини матеріал має відмінну повітропроникність. Це сприяє захисту від скупчення вологи, а також малоприємних ароматів. Застосування системи Clima Balance допомагає врегулювати температурний режим будь-якої пори року.

  1. Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3

Це трирівневий пружинний блок, що складається з високих пружин незалежного типу, що посилюється по периметру сталевою рамою. Високі пружини сприяють збільшенню пружності матрацного продукту та забезпечують більш високий рівень підтримки тіла під час нічного відпочинку. Тризональність пружинної системи гарантує першокласну підтримку хребта, а також повне розслаблення м'язів.

  1. Латексована койра сизалю

Натуральний матеріал застосовується лише у продукції цієї колекції. Він наділений більшою зносостійкістю, ніж звична кокосова койра. Застосування цього матеріалу додає жорсткості виробу.

Асортимент матрацної лінійки Sleep&Fly Fitness

Модельний ряд цієї серії виробництва « ЕММ » представлений 7 виробами: 5 пружинні – Optima Fitness, Optima 2в1 Fitness, Daily 2в1 Fitness, Extra Fitness та Extra Memo Fitness та 2 безпружинні – Tonus Fitness та Flex Fitness. Спільне для всіх моделей – високоякісне наповнення, правильна ортопедична підтримка хребта, цікава вартість .

Купити ортопедичні матраци Sleep&Fly Fitness можна в Україні , перебуваючи в будь-якому регіоні – Чернігові, Житомирі, Вінниці, Запоріжжі, Кропивницькому, Полтаві, Сумах, Волині чи Рівному . Завдяки великій кількості магазинів-партнерів, які закуповують матрацну продукцію безпосередньо від виробника ЕММ, кожен бажаючий може купити продукцію цієї серії у будь-якому куточку країни.   

Моделі Optima 2в1 Fitness, Daily 2в1 Fitness, Flex Fitness та Tonus Fitness наділені ефектом 2в1 та різнобічною жорсткістю сторін. У перших трьох моделях це досягається за рахунок прошарку латексованої койри сизаля, що використовується з однієї із сторін виробу. У матраці Tonus Fitness – за рахунок піни Memogel у верхньому шарі виробу. Піна Memogel – інноваційний матеріал, у якому поєднуються властивості піни Memory Foam та гранул термогеля. Гранули термогеля покращують терморегуляційні властивості піни, вбираючи надлишок тепла. Матеріал ніжно огортає тіло, ідеально адаптується під усі його вигини та дарує відчуття комфортності та розслаблення. 

Матраци з ефектом 2в1 користуються величезною популярністю серед українських споживачів. За цікаву ціну це оптимальне рішення для тих, хто не може вибрати необхідний рівень жорсткості. Просто переверніть ваш виріб на інший бік та спіть комфортно.

Матеріали
Термоповсть
Термоповсть
  • Термоповсть слугує бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу.
  • Використання цього матеріалу в складі матраца збільшує рекомендований термін його експлуатації до 10 років.
Піна Memory Foam
Піна Memory Foam
  • м'яка піна з ефектом «пам'яті».
  • сучасний матеріал, який ідеально адаптується під форму тіла людини, повторюючи його контури.
  • піна Memory Foam ніжно огортає тіло, дарує ефект невагомості та повного розслаблення.
  • для максимального розкриття всіх корисних властивостей матеріалу рекомендовано його застосування при температурі не нижче 20 °С.
Євроборт із піни по периметру
Євроборт із піни по периметру
  • Борт із піни високої щільності, встановлений по периметру пружинного блока. Він призначений для додаткового укріплення країв матраца та попередження їх деформації. Завдяки застосуванню євроборта вдвічі збільшується міцність та жорсткість по периметру виробу, підтримується його правильна форма. Це подовжує термін використання матраца та гарантує його якісну експлуатацію протягом 10 років.
Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3
Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3

Трирівнева система незалежних високих пружин Anatomic Multy Zone 3, посилених по периметру рамкою з прокатної сталі.

Застосування високих пружин збільшує ступінь пружності матраца, тим самим підвищуючи ефективність підтримки тіла під час сну.

Зональний розподіл властивостей пружинного блоку забезпечує кращу анатомічну підтримку хребта та розслаблення м'язів.

Латексована койра сизалю
Латексована койра сизалю

Сизаль отримують з волокон листя тропічної рослини Агави сизалевої та просочують натуральним латексом.

Волокна сизалю характеризуються вищою зносостійкістю порівняно з кокосовою койрою.

Такий ефект досягається завдяки збільшеним товщині та довжині природного волокна сизалю.

Тканина стрейч із віскозою та системою Clima Balance
Тканина стрейч із віскозою та системою Clima Balance

Незнімний чохол матраца - якісний бельгійський стрейч із вмістом віскози 38 %.

Завдяки натуральним волокнам повітря природним чином циркулює всередині матраца, захищаючи його від скупчення вологи та неприємних запахів.

Додаткова система клімат-контролю Clima Balance у складі чохла регулює температурний баланс незалежно від пори року.

Піна Memogel
Піна Memogel

Інноваційний матеріал, в якому гармонійно поєднано кращі властивості піни Memory Foam та гранул термогелю. Гранули термогелю поліпшують терморегуляційні властивості піни, вбираючи надлишок тепла. Матеріал ніжно огортає тіло, ідеально підлаштовується під його форму та дарує приємні відчуття комфортності та повного розслаблення.

Піна Flexy Foam
Піна Flexy Foam

Матеріал, який завдяки своїм еластичним та пружним характеристикам забезпечує дбайливу підтримку хребта,

комфортний рівень жорсткості та гарне самопочуття після сну.

Піна з масажним та ортопедичним ефектами
Піна з масажним та ортопедичним ефектами

Високоеластичний матеріал спеціально створений для покращення ортопедичної підтримки вашого хребта.

Завдяки унікальній формі піна наділена корисними масажними властивостями, що сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин, поліпшує кровообіг та загальне самопочуття під час відпочинку.