ул. Базарна 38 ул. Розумовська 10/12

Про компанію

Шановні панове!

Меблевий салон Онікс є офіційним дилером Провідних виробників меблевого ринку України:

Новий Стиль Україна, Меблі Київ, Енран Акрос, Саліта, ДЛС, ЕММ, Стайл Груп, Статус Меблі

Завдяки цьому наші клієнти можуть придбати продукцію за найкращою ціною, у нас завжди ціна від заводу виробника ми не робимо націнок, а ось ВАША знижка залежить від вашого замовлення та від нашого постійного співробітництва.

Команда наших продавців якісно проконсультуємо ВАС, допоможе визначитися з вибором меблів, крісел, диванів та інших меблів, допоможе визначитися з кольором та якістю меблів. Наші проекти та консультації безкоштовні та завжди безцінні, ви можете отримати консультацію онлайн, по телефону, а також при особистій зустрічі в наших магазинах, що на наш погляд є найефективнішим інструментом у виборі меблів.

Наше гасло:

-тільки якісні меблі

-сама низька ціна

-якісний сервіс

Чим більше меблів-тим більше знижка!

Меблевий салон «ОNIX», радий запропонувати Вам меблі та крісла високої якості! Меблі від провідних виробників створені для компаній, що динамічно розвиваються, відрізняє гармонія форм і змісту, надійність і престижність. Ці меблі здатні підтримати бездоганний імідж Вашої компанії!

Відповідність меблів та крісел міжнародним сертифікатам якості та гарантії.

Салон меблів «ОNIX» буде радий запропонувати Вам великий вибір високоякісних меблів та офісних крісел Українського іноземного виробництва, що відрізняються сучасним дизайном, широким вибором кольорової гами та матеріалів оббивки.

Салон «ОNIX» має ексклюзивне право на продаж меблів найбільших меблевих концернів, асортименти продукції складають:

• 40 серій меблів для кабінетів керівника;

• 15 серії оперативних меблів для персоналу;

• 2 серії меблів для готелів;

• 15 серії домашніх меблів;

• Гарантія на меблі до 10 років

Ми легко вирішимо всі питання щодо комплектації робочого місця, пропонуючи якість за мінімальними цінами!

Звертаючись до нашого меблевого салону, Ви не тільки придбаєте стильні меблі, але разом з ними отримаєте повний комплекс безкоштовних послуг: доставка меблів на Вашу адресу, швидке та якісне складання, а також комп'ютерний проект розміщення меблів у Вашому офісі. Надаємо послуги післягарантійного обслуговування.

Для постійних та великих клієнтів діє гнучка система знижок.

З повагою та надією на довгу, плідну співпрацю

Офісні меблі для персоналу

Для меблювання робочого простору open space, рецепцій та окремих кабінетів ми готові запропонувати 15 лінійок оперативних меблів для офісу. Це комп'ютерні та письмові столи, крісла, стільці, тумби та полиці для зберігання паперів.

Купити меблі для офісу можна різних цінових категорій:

Економ, Економ +

Бізнес, Бізнес +

Преміум,

Еліт класу.

Ми безпосередньо співпрацюємо із заводами-виробниками по Україні, маючи ексклюзивне право на продаж продукції найбільших концернів «Новий Стиль», «Меблі Київ», «Енран Акрос» та інших. При цьому ми зберігаємо заявлені ціни.

Меблі в кабінет начальника

У каталозі представлено 40 серій корпусних та м'яких меблів для кабінету директора. Всі елементи поєднуються за стилем та відповідають сучасним стандартам функціональності. Кабінетні системи легко модифікуються, їх створення використовуються різні породи деревини. Зручність такого комплексного рішення полягає в тому, що не доводиться роздумувати над дизайном. Достатньо вибрати відповідний комплект в стилі і кольорі, що сподобався. Доставити та зібрати його реально за 48 годин.

Із великими замовниками ми обговорюємо систему знижок.

Рішення для готелів та будинку

Окрім безпосереднього продажу комплектів для офісу, ми також займаємося обстановкою готелів в Одесі. Окремо працюємо з індивідуальними клієнтами — у нас можна купити меблі для дому, сплативши за покупку одним платежем або в кредит.