ул. Базарна 38 ул. Розумовська 10/12

Кабінет керівника ОНИКС В ОДЕСІ


Кабінет для керівника Онікс - поєднує в собі стильний дизайн, витримані лінії, кольори, строгість і сучасний стиль. Прекрасно підкреслює індивідуальність власника, статус та прагнення до продуктивної роботи. Завдяки елементам, що окремо продаються, можна зібрати різні варіанти комбінацій комплекту під свої індивідуальні потреби і насолоджуватися робочим процесом. Меблі виконані з МДФ і ДСП покритих для більшої довговічності ПВХ плівкою. Колекція представлена ​​у кількох кольорах: венге прованс, дуб тютюн, дуб цінамон та інші.

Характеристики застосовуваних матеріалів

• Меблі виконані з МДФ та ДСП покритих для більшої довговічності ПВХ плівкою;

• Колекція представлена ​​у кількох кольорах: венге прованс, дуб тютюн, дуб цінамон та інші;

• Фурнітура, доводчики, петлі використовуються фірми Samet, турецького виробництва, дуже високої якості, яка щороку випускає дедалі новіші та практичніші речі;

• Центральні замки на тумбах використані від всесвітньо відомого датського бренду Siso;

• Використання такої високоякісної фурнітури гарантує надійність усіх механічних та рухомих частин меблів;

• Стільниці столів, конференц-столів, брифінг-приставок та цих елементів виконані з МДФ 38 мм + ДСП 10 мм;

• Топи та боковини тумб, стільниця журнального столу виконані із МДФ 19 мм + ДСП 10 мм;

• Усі висувні ящики на мета боксах Samet із доводчиками;

• Тумби комплектуються центральним замком SISO.

• Петлі у шафах, пеналах, стаціонарних тумбах Samet.

Колір меблів

Центральні замки на тумбах використані від всесвітньо відомого датського бренду Siso. Використання такої високоякісної фурнітури гарантує надійність усіх механічних та рухомих частин меблів. Стільниці столів, конференц-столів, брифінг-приставок та цих елементів виконані з МДФ 38 мм + ДСП 10 мм. Топи та боковини тумб, стільниця журнального столу виконані із МДФ 19 мм + ДСП 10 мм. Усі висувні ящики на мета боксах Samet із доводчиками. Тумби комплектуються центральним замком SISO. Петлі у шафах, пеналах, стаціонарних тумбах Samet. Виріб можна виконувати у право та лівосторонніх варіантах. Також можливе виготовлення індивідуального модуля кабінету відповідно до побажань замовника. * Увага! Всі шафи та пенали не комплектуються бічними панелями та топами, вони купуються окремо.

Плівка ПВХ Плівка ПВХ використовується в обробці меблів, за її допомогою можна створити імітацію дерева або каменю практично будь-якої природної структури. Завдяки різним кольоровим варіантам можна створити неймовірні поєднання та дизайн. За допомогою плівки створюється не тільки складний малюнок поверхні, але й додатковий захист основного матеріалу і, як наслідок, збільшується термін служби меблів. Плівка має високу еластичність, стійкість до вологи та хімічних засобів, має низький ступінь теплопровідності, за рахунок правильного складу - екологічність, стійкість до подряпин і тріщин, УФ променів.

Плівка для ламінації використовується для виробів, виготовлених з дерева, пластику або металу. У наших кабінетах для керівника AMF Онікс використовується плівка ПВХ високої якості. Правила догляду Деталі меблеві під плівкою ПВХ несуть декоративну функцію та передбачають використання в приміщеннях з відсутністю перепадів температури та відносної вологості не вище 80%. Рекомендована температура повітря при щоденній експлуатації виробів від +10 С до + 25 С. Не використовувати для очищення поверхонь абразивовмісні засоби, меблеві політури та воски, швидковипаровуються та спиртовмісні засоби.

Для освіження поверхонь виробів та видалення плям необхідно застосовувати мильний розчин. Для видалення пилу використовувати м'яку суху ганчірку. Не допускається: - контакт деталей меблевих з поверхнями, нагрітими до температури + 60 - 80 С - рясне намокання виробів - При догляді за лицьовою стороною фасаду не застосовувати абразивні побутові реактиви, а також реактиви, що містять розчинники або ацетон. – Щоб уникнути механічних пошкоджень (подряпин), протирайте лицьову сторону фасаду м'якою серветкою. Для видалення плям необхідно застосовувати мильний розчин.