ул. Базарна 38 ул. Розумовська 10/12

Кабінет керівника ФРАНЦИСК В ОДЕСІ

ШАФА ФРАНЦИСК YDK3097-4D в Одессе от магазина «Оникс»
Розмір Ш*Г*В: 2654 х 490 х 2120Колір: горіх, W-4Матеріал: МДФ, натуральний шпон, дерево.Покриття: на..

130000.00 грн.

Стіл керівника Франциск YDK 3097 в Одессе от магазина «Оникс»
Розмір : 2100 х 1000 х 800Колір: горіх, W-4Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дереваПокриття: на..

135000.00 грн.

ПРИСТАВНИЙ СТІЛ ФРАНЦИСК YDK3097ВТ в Одессе от магазина «Оникс»
Розмір: 1200 х 700 х 800Колір: горіх, W-4Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дереваПокриття: натуральн..

38000.00 грн.

Стіл конференційний Франциск-2400х1100мм в Одессе от магазина «Оникс»
Розмір (ШхГхВ): 2400 х 1100 х 760Колір: горіх, W-4Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дереваПокриття: ..

89000.00 грн.

ТУМБА ПІД TV ФРАНЦИСК YDK 3097-TV в Одессе от магазина «Оникс»
Розмір: 1200 х 550 х 800Колір: горіх, W-4Матеріал: МДФ, шпон, масив дереваПокриття: натуральний..

54000.00 грн.

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Комплект меблів Серії Франциск. Стіл директорський з двома вбудованими тумбами призначений для комплектації класичного кабінету керівника. Класичний стіл керівника чудово підійде за дизайном для оформлення домашнього кабінету в заміському приватному будинку. Крім столу керівника, в комплект входять тумба під ТБ, яка може бути використана як помічник, стіна шаф з гардеробом посередині.

Всі меблі виготовлені з натуральних матеріалів. Основа столу – плита МДФ вкрита натуральним шпоном лісового горіха. Лицьові частини столу мають покриття лаком у п'ять шарів. Поверхня столу керівника має фігурну вставку зі шкіри темно-зеленого кольору, яка забезпечує комфорт при роботі за столом. Усі поверхні столу та внутрішні відділення ящиків столу покриті натуральним шпоном. На висувних ящиках використовуються телескопічні напрямні повного висування, які забезпечують стійке висування та чудово переносять навантаження. Різьблені елементи класичного кабінету Франциск виконані з масиву дерева і надають столу строгість і солідність.

Стіл керівника Франциск оснащений двома тумбами, які мають по три місткі ящики та закриваються на центральний замок. Особливу конструкцію має стільниця, в якій розміщені три ящики для письмового приладдя.

 Стіл керівника Серії Франциск. Стіл директорський з двома вбудованими тумбами призначений для комплектації класичного кабінету керівника. Класичний стіл керівника чудово підійде за дизайном для оформлення домашнього кабінету в заміському приватному будинку.

Стіл керівника Франциск оснащений двома тумбами, які мають по три місткі ящики та закриваються на центральний замок. Особливу конструкцію має стільниця, в якій розміщені три ящики для письмового приладдя. Стіл має великий потенціал для розміщення ділової документації та дуже зручний для роботи вдома та в офісі.

Стіл виготовлений із натуральних матеріалів. Основа столу – плита МДФ вкрита натуральним шпоном лісового горіха. Лицьові частини столу мають покриття лаком у п'ять шарів. Поверхня столу керівника має фігурну вставку зі шкіри темно-зеленого кольору, яка забезпечує комфорт при роботі за столом. Усі поверхні столу та внутрішні відділення ящиків столу покриті натуральним шпоном. На висувних ящиках використовуються телескопічні напрямні повного висування, які забезпечують стійке висування та чудово переносять навантаження. Різьблені елементи класичного кабінету Кортес виконані з масиву дерева і надають столу строгість та солідність.

Для кабінету серії Франциск пропонуються стінки шаф зі зручним гардеробом, поєднані з двома шафами зі склом у класичному стилі. Тумба, що окремо стоїть, чудово підійде як бічний помічник або тумба для техніки, телевізора. М'які меблі в класичному стилі дадуть змогу організувати зону відпочинку та дружніх бесід у кабінеті.